Новинка

Косметичка жіноча дорожня органайзер для космтики Коричневий
459 ₴
- В наявності
+380 (67) 248-84-32
Менеджер з продажів- +380 (95) 491-12-05Менеджер з продажів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практичний органайзер для косметики - ідеальне рішення для зберігання та зручного транспортування бьюті-коштів. Продумана форма у вигляді компактної сумочки дозволяє акуратно розмістити всю необхідну косметику та швидко знаходити потрібні речі без зайвих витрат часу.
Органайзер легко брати із собою у поїздки, спортзал або на роботу. Він не займає багато місця у валізі чи сумці, допомагаючи зберегти порядок та оптимально використовувати простір.
Розмір: 24×17,5×9 см
Стильний та функціональний органайзер стане незамінним помічником для зберігання косметики вдома та в дорозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴


