Новинка
-14%

Компактний стіл для ноутбука, навчання та офісу на колесах та регулювання висоти
1 155 ₴
999 ₴
- В наявності
+380 (67) 248-84-32
Менеджер з продажів- +380 (95) 491-12-05Менеджер з продажів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний приставний столик для зручної роботи, навчання чи відпочинку вдома. Завдяки колесам легко переміщується та ідеально підходить для використання біля дивана, ліжка або крісла. Регульована висота дозволяє налаштувати положення під будь-який сценарій.
Переваги:
- Регулювання висоти 70–90 см
- Мобільність завдяки 4 колесам
- Компактний розмір — економить простір
- Міцний металевий каркас
- Зносостійка ламінована стільниця.
Характеристики:
Розмір: 60 × 40 см
Матеріали: ЛДСП / метал
Підходить для ноутбуків до 17".
Практичне рішення для комфортного робочого простору в будь-якій кімнаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тумби | пряма |
| Тип опор | Ніжки, Коліщата |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | МДФ фарбований |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 60 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴


