
Компактна кухонна полиця для спецій та соусів на мікрохвильовку
559 ₴
529 ₴
- В наявності
- +380 (95) 491-12-05Менеджер з продажів
Складана кухонна полиця — практичне рішення для організації простору та зручного зберігання кухонного приладдя. Вона ідеально підходить для встановлення над мікрохвильовою піччю, дозволяючи раціонально використовувати місце та тримати під рукою спеції, соуси та інші дрібниці.
Завдяки складній конструкції полицю легко встановити та при необхідності компактно скласти. Міцна основа забезпечує надійність, а універсальний дизайн гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр кухні.
Особливості:
- Допомагає організувати кухонний простір
- Додаткове місце для спецій, соусів і кухонних аксесуарів
- Економить місце на стільниці
- Легка у догляді та експлуатації.
Функціональний органайзер, який зробить вашу кухню більш зручною, акуратною та організованою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Основний колір | Чорний |
| Колір покриття | Чорний |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Немає |
| Настінний кріплення | Немає |
| Форма полиці | пряма прямокутна |
| Форма етажерки | пряма |
| Тип мебели | етажерка |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Полиці | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 см |
| Ширина | 50.5 см |
| Глибина | 270 мм |
- Ціна: 529 ₴



