Новинка

Скринька-Органайзер для прикрас та біжутерії Пудровий
255 ₴
- В наявності
+380 (67) 248-84-32
Менеджер з продажів- +380 (95) 491-12-05Менеджер з продажів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця компактна скринька стане надійним та зручним зберіганням для ваших прикрас. Надійна застібка-блискавка захищає вміст при транспортуванні, тому ви можете брати її в поїздки, не побоюючись, що сережки, каблучки або браслети загубляться.
Скринька досить невелика за розміром, щоб легко поміщатися в сумці або шафі, але при цьому напрочуд містка - всі ваші прикраси будуть акуратно розкладені та захищені.
Розмір: 10×10×5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴

