-25%

Органайзер для прикрас Шкатулка біжутерії Біла
275 ₴
205 ₴
- В наявності
+380 (67) 248-84-32
Менеджер з продажів- +380 (95) 491-12-05Менеджер з продажів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька - для ювелірних прикрас. Закривається на блискавку, що дуже зручно, Ваші прикраси не загубляться при транспортуванні.
Компактна, невелика, але дуже містка.
Розмір 10см * 10см * 5см
!!! Скринька має невеликий дефект - не глибока подряпина (є на фото) !!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴


