Новинка

Компактна тумбочка-столик - зручне і практичне рішення для будинку. Завдяки доладній конструкції її легко встановити в потрібному місці і при необхідності швидко скласти для зберігання.
Фігурна пластикова стільниця надає моделі акуратного вигляду і забезпечує комфортне використання. Столик відмінно підійде для розміщення чашки, книги, телефону або інших дрібниць поруч із ліжком, диваном чи кріслом.
Розміри:
Висота: 47 см
Діаметр стільниці: 39 см
Практичний столик стане чудовим доповненням інтер'єру та зручним помічником у повсякденному житті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | хвилеподібний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина тумби | 39 см |
| Висота тумби | 47 см |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴

