
Надувне дорожнє ліжко для дитини в машину, літак, поїзд
1 705 ₴
- В наявності
- +380 (95) 491-12-05Менеджер з продажів
Зручний надувний матрац-ліжко для малюків ідеальне рішення для комфортного сну в дорозі. Він легко перетворює заднє сидіння автомобіля або простір у літаку/поїзді на повноцінне спальне місце, дозволяючи дитині відпочивати у будь-якій поїздці.
Матрац виготовлений з м'якого та міцного матеріалу з приємною на дотик поверхнею, що забезпечує комфорт та безпечний сон. Завдяки продуманій конструкції він створює рівну поверхню і запобігає провалюванню, навіть якщо дитина активно рухається уві сні.
Особливості:
- Швидко надується
- Компактно складається та легко транспортується
- Підходить для дітей різного віку
- Може використовуватись як ігрова зона або місце для відпочинку.
Надувний матрац-ліжко для дітей - це зручність для батьків і комфорт для малюка в будь-якій поїздці, будь то коротка дорога або тривала подорож
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 700 мм |
| Ширина спального місця | 350 мм |
- Ціна: 1 705 ₴





