Елегантна скринька стане ідеальним подарунком для кожної жінки.
Вона виконана з якісної екошкіри. Внутрішне оздоблення - велюр.
Багато відділів , для зберігання своїх улюблених прикрас та аксесуарів.
Скринька закривається на кнопку.
Розмір: 16*11*5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴



