-3%

Комплект мішечків для прання речей 5 шт
355 ₴
345 ₴
- В наявності
+380 (67) 248-84-32
Менеджер з продажів- +380 (95) 491-12-05Менеджер з продажів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект мішечків ідеально підходить для дбайливого прання речей. Він надійно захищає речі від деформування під час прання і віджиму в пральній машині, а також під час прання з речами на гудзиках, блискавках і т.п.
Мішечки виконані з якісної м'якої капронової сітки, застібаються на блискавку.
В комплекті є 5 спеціальних мішечків: 4 мішечки для прання речей та один для прання бюстгальтерів.
Мішечки мають різні розміри:
15*20 см
27*39 см
38*50 см
42*58 см
55*61 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Мішок |
| Призначення | Для прання |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 1 см |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Білий |
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴




